Caya Diafragma

Značka: Medintim
€55,80 / ks
Na sklade

Caya Diafragma, čiže vaginálny pesar, je nová bariérová antikoncepcia pre ženy, ktorá bráni vniknutiu spermií do maternice, a tým vás chráni pred nechceným otehotnením so spoľahlivosťou až 96 %. Úplne prirodzene a bez hormónov. Zavádza sa ľahko, podobne ako tampón alebo menštruačný kalíšok.

Detailné informácie

Podrobný popis

Caya Diafragma

Caya Diafragma z mäkkého lekárskeho silikónu je najlepšou voľbou pre všetky ženy, ktoré sa chcú bezpečne chrániť pred otehotnením, prirodzene a bez hormónov. Diafragma je obľúbená pre svoju vysokú účinnosť a jednoduché použitie. Jednotná veľkosť sa dokonale prispôsobí vášmu telu, a je tak vhodná pre väčšinu žien pred i po pôrode. Po zavedení ju necítite vy ani partner.

Prečo si vybrať vaginálny pesar Caya Diafragma?

  • Vysoká spoľahlivosť – až 96 % (v kombinácii s prírodným gélom Caya diafragma).
  • Ľahké zavádzanie a manipulácia ako pri tampóne.
  • Prirodzená ochrana bez hormónov a vedľajších účinkov – nemá vplyv na menštruačný cyklus ani sexuálny apetít.
  • 100 % zážitok a potešenie partnerov.
  • Mäkký materiál z kvalitného lekárskeho silikónu, vďaka ktorému o pesare po zavedení vôbec neviete.
  • Diafragmu môžete zaviesť a vybrať niekoľko hodín pred a po styku – nenarušíte spontánnosť.
  • Univerzálna veľkosť 7,5 × 6,7 cm, ktorá sedí väčšine žien pred i po pôrode.
  • Dlhý čas použitia – až 2 roky, ekonomické a zároveň ekologické riešenie.
  • Bezpečné používanie pri dojčení aj menštruácii.

Ako sa používa vaginálny pesar Caya Diafragma?

Vďaka pružnému materiálu a úchytkám na bokoch pesar zložíte a zavediete do pošvy medzi zadnú časť pošvovej klenby a výklenok lonovej kosti. Anatomický a ergonomický tvar zaručuje, že pesar sa sám rozvinie, prispôsobí sa vášmu telu, úplne zakryje krčok maternice a vytvorí bariéru, ktorá nedovolí spermiám vniknúť do maternice. Pesar sa vkladá 15 minút až niekoľko hodín pred pohlavným stykom a v pošve musí zostať najmenej 6 hodín po styku, nie však dlhšie ako 24 hodín. Vyberiete ho ľahko pomocou malej úchytky. Po použití ho stačí umyť akýmkoľvek mydlom a vlažnou vodou, prípadne sterilizovať vo vriacej vode maximálne 3 minúty, osušiť a uložiť do obalu. Viac informácií a VIDEO so zavádzaním nájdete tu: Caya Diafragma.

Upozornenie: Caya Diafragmu odporúčame používať v kombinácii s prírodným gélom Caya diafragma, ktorý zvyšuje antikoncepčné účinky a uľahčuje zavádzanie. Caya Diafragma nie je vhodná pre ženy, ktoré majú zaklonenú maternicu. Nechráni pred pohlavne prenosnými chorobami. Diafragmu môžete použiť spolu s kondómom.

Tip: Pre jednoduchšie vkladanie a vyberanie si zaobstarajte tento skvelý nástroj:  Zavádzač a vyberač diafragmy

Caya Diafragma bola vyvinutá v USA a vyrába sa v Nemecku, získala certifikát zdravotnej pomôcky ISO 13485 a spĺňa prísne medzinárodné požiadavky na kvalitu. Je uznanou zdravotníckou pomôckou s certifikátom označenia zhody CE 0483. Používateľky si môžu byť isté, že používajú bezpečný antikoncepčný výrobok.

Výhradným distribútorom Caya Diafragmy pre Českú a Slovenskú republiku je spoločnosť ForLady Pharma s.r.o.

 

Caya Diafragma - instruktážní video CZ official